Açık Emar Nişantaşı | PRIMUS İleri Düzey Ortopedik Uygulamalar
17214
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17214,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

PRIMUS İleri Düzey Ortopedik Uygulamalar

PRIMUS ORTOPEDİK DİZ

 

Yeni Jenerasyon Tüm Vücut DEXA Cihazı PRIMUS’ta bulunan Ortopedik Diz uygulaması ile Kemik dokusu üzerinde 7 farklı bölgede detaylı olarak Kemik Mineral Yoğunluğu, Kemik Mineral İçeriği ve alan incelemesi yapılır.

Bu sayede, yapılacak cerrahi işlemlerin (örnek; diz protezi, artroskopik diz cerrahi uygulamaları) planlaması yüksek hassasiyet ile yapılır.

 

PRIMUS ORTOPEDİK FEMUR

 

Yeni Jenerasyon Tüm Vücut DEXA Cihazı PRIMUS’ta bulunan Ortopedik Femur uygulaması ile Kemik dokusu üzerinde 7 veya Genişletilmiş mod kullanılarak 19 farklı bölgede detaylı olarak Kemik Mineral Yoğunluğu, Kemik Mineral İçeriği ve alan incelemesi yapılır.

Bu sayede, kalça protezi ve diğer cerrahi uygulamaların planlaması yüksek hassasiyet ile yapılır. Bununla birlikte femur başı avesküler nekrozu vb. deformasyon sonucu oluşan hastalıkların takip sürecinde kullanılır.

 

PRIMUS AFF (ATYPICAL FEMORAL FRACTURE)

 

Yeni Jenerasyon Tüm Vücut DEXA Cihazı PRIMUS’ta bulunan AFF ölçüm ve analiz uygulaması sayesinde femurun tamamı görüntülenir ve femur şaftı üzerinde fraktüre neden olabilecek anomalitenin varlığı grafik ve numerik olarak incelenir.

Takip sürecinde, hastanın bir önceki tetkiki ile karşılaştırmasının yapılabilmesi sayesinde detaylı inceleme yapılır..

BİZ SİZİ ARAYALIM